NOWOŚĆ 2017 – BLACKEDITION

By cast43 7 lat ago

Herborner.X BLACKEDITION

NAJLEPSZA TECHNOLOGIA POMP W CZARNEJ ODSŁONIE

Herborner Pumpentechnik w ostatnich miesiącach poszerzył swój modułowy system pomp powlekanych dla rynku basenowego wprowadzając na rynek nowości z serii herborner.X oraz herborner.F przeznaczone do wody słonej, z dodatkowym oznaczeniem BLACKEDITION.
Szczególną cechą tej specjalnej budowy jest wykonanie pomp dla specjalnych wymagań ze względu na większe stężenie solanek. Dzięki temu użytkownik może taką powleczoną pompę zastosować w solance bez konieczności zastosowania drogich pomp z brązu czy stali kwasoodpornej. Aby to umożliwić, inżynierowie z Herborner opracowali liczne modyfikacje detali, które  umożliwiły zastosowanie tej pokrytej powłoką pompy w tym szczególnie wymagającym medium.
Niezwykły jest również wygląd nowych typoszeregów – w tym przypadku obudowa filtra wstępnego została uszlachetniona sprawdzoną powłoką w kolorze czarnym i w ten sposób nadała nazwę tej specjalnej formie budowy „BLACKEDITION”.
Liczba nowych pomp na rynku już tak dobrze przyjętych typoszeregów „Herborner” nieustannie wzrasta. To oznacza dla klienta dużą różnorodność i ułatwia znalezienie naprawdę optymalnej pompy do swoich wymagań.
Nowe typoszeregi pomp to kolejny krok w przyszłość i znak dynamicznego rozwoju firmy Herborner Pumpentechnik.

Category:
  Bez kategorii