O firmie

Firma HEBO Pompy i Systemy Pompowe jako wyłączny przedstawiciel w Polsce firmy Herborner Pumpentechnik J.H. Hoffmann GmbH & Co.KG zapewnia doradztwo techniczne przy doborze pomp, systemów pompowych oraz obsługę serwisową, gwarancyjną i pogwarancyjną wszystkich urządzeń produkcji Herborner Pumpentechnik eksploatowanych w Polsce. Prowadzenie na bieżąco magazynu części zamiennych zapewnia ich bardzo szybką dostępność. Oferujemy skuteczne, sprawdzone i ekonomiczne rozwiązania, które sprostają wszystkim wymaganiom.

Herborner Pumpentechnik od 130 lat wyznacza coraz to nowsze kierunki w segmencie produkcji pomp i układów pompowych. Jakość, pewność i myśl techniczna ukierunkowana na potrzeby klienta sprawiają, że produkty Herborner Pumpentechnik są w wielu branżach nie do zastąpienia.

Jako producent pomp posiadający własną odlewnię zapewnia bardzo szeroką gamę materiałów konstrukcyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Niezawodność, jakość i innowacja to trzy cechy charakteryzujące niemieckiego producenta pomp. Trzy argumenty, po prostu trzy znaki rozpoznawcze Herborner Pumpentechnik.

Aby móc zagwarantować uznawany na całym świecie standard jakości, wszystkie produkty powstają w oparciu o system zarządzania jakością zgodnie z normą DIN EN ISO 9001:2000.